Umów wizytę

17 853 44 72

Nasz personel

Oskar Pluciński

Oskar Pluciński lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2016 roku. Od początku swojej pracy zawodowej wykorzystuje mikroskop do leczenia zachowawczego i endodontycznego. Nie wyobraża sobie pracy „nieuzbrojonym okiem”. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w ogólnopolskich kursach z endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Zawsze stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla pacjenta i wykonywać swoją pracę na 100%.

Poza stomatologią jego pasją jest kolarstwo i motoryzacja. Od niespełna 20 lat trenuje oraz bierze czynny udział zarówno w profesjonalnych jak i amatorskich wyścigach kolarskich. Na swoim koncie posiada medale Mistrzostw Polski. Aktualny szosowy Mistrz Polski lekarzy ze startu wspólnego.

Opinie naszych pacjentów

 • Najlepsi specjaliści-pasjonaci jakich kiedykolwiek spotkałem. Pięć gwiazdek to za mało!
 • Ja jako osoba panicznie bojąca się jakichkolwiek zabiegów dentystycznych mogę dać 5 gwiazdek - po leczeniu kanałowym i usuwaniu ósemek nic nie czuć świetne podejście do pacjenta dużo śmiechu i profesjonalizmu ! Gabinet prze-sterylny nowoczesny sprzęt i świetni ludzie! Polecam każdemu, wiele lat szukałem dentysty u którego nie będę się bał zrobić czegokolwiek z zębami! a tu zaskoczenie, nagle idę na zabieg z przyjemnością !!
 • "Chodzimy cała rodziną jesteśmy mocno zadowoleni z jakości i obsługi. Polecam"
 • Zdecydowanie polecam !!! Pełen profesjonalizm !!! Zarówno wiedza lekarska, innowacyjne rozwiązania, sprzęt oraz podejście do pacjenta!!! Pacjent czuje się wręcz dopieszczony. Polecam Dużym i Małym!! My leczymy się, konsultujemy całą rodziną i wszyscy jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Dziękujemy :)
 • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!
 • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się, aby uzgodnić szczegóły

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Podaj swój numer telefonu - oddzwonimy, aby umówić Cię na wizytę.