Umów wizytę

17 853 44 72

Nasz personel

Natalia Pionka

Natalia Pionka lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Podczas studiów należała do zarządu białostockiego oddziału Polskiego  Towarzystwa Studentów Stomatologii . Nagrodzona stypendium Rektora za osiągnięcia naukowe. Uczestniczka rocznego projektu z obsługi systemu CAD-CAM. Ukończyła Military School by Enrico Steger w Campo Tures we Włoszech. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku  Medycyna Estetyczna KWSPZ w Krakowie. Swoje kwalifikacje poszerza na licznych kursach oraz konferencjach.  Zajmuje się leczeniem z zakresu periodontologii oraz stomatologii zachowawczej.

Opinie naszych pacjentów

  • Najlepsi specjaliści-pasjonaci jakich kiedykolwiek spotkałem. Pięć gwiazdek to za mało!
  • Ja jako osoba panicznie bojąca się jakichkolwiek zabiegów dentystycznych mogę dać 5 gwiazdek - po leczeniu kanałowym i usuwaniu ósemek nic nie czuć świetne podejście do pacjenta dużo śmiechu i profesjonalizmu ! Gabinet prze-sterylny nowoczesny sprzęt i świetni ludzie! Polecam każdemu, wiele lat szukałem dentysty u którego nie będę się bał zrobić czegokolwiek z zębami! a tu zaskoczenie, nagle idę na zabieg z przyjemnością !!
  • "Chodzimy cała rodziną jesteśmy mocno zadowoleni z jakości i obsługi. Polecam"
  • Zdecydowanie polecam !!! Pełen profesjonalizm !!! Zarówno wiedza lekarska, innowacyjne rozwiązania, sprzęt oraz podejście do pacjenta!!! Pacjent czuje się wręcz dopieszczony. Polecam Dużym i Małym!! My leczymy się, konsultujemy całą rodziną i wszyscy jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Dziękujemy :)
  • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!
  • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się, aby uzgodnić szczegóły

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Podaj swój numer telefonu - oddzwonimy, aby umówić Cię na wizytę.