Umów wizytę

17 853 44 72

Nasz personel

Janusz Rodak

Janusz Rodak lekarz stomatolog, specjalista ortodonta

W  2009 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończył studia na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2010 roku rozpoczął specjalizację z ortodoncji w SCK Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2011 roku Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W 2015 roku  złożył państwowy egzamin specjalizacyjny z ortodoncji i uzyskał tytuł specjalisty. Autor prac publikowanych w Forum Ortodontycznym oraz w Ortodoncji w praktyceCzynny uczestnik kursów i szkoleń zarówno wykładowców polskich jak i zagranicznych, ciągle podnosząc swoje zawodowe kompetencje.

W tym mogę pomóc

  • Ortodoncja

Opinie naszych pacjentów

  • Najlepsi specjaliści-pasjonaci jakich kiedykolwiek spotkałem. Pięć gwiazdek to za mało!
  • Ja jako osoba panicznie bojąca się jakichkolwiek zabiegów dentystycznych mogę dać 5 gwiazdek - po leczeniu kanałowym i usuwaniu ósemek nic nie czuć świetne podejście do pacjenta dużo śmiechu i profesjonalizmu ! Gabinet prze-sterylny nowoczesny sprzęt i świetni ludzie! Polecam każdemu, wiele lat szukałem dentysty u którego nie będę się bał zrobić czegokolwiek z zębami! a tu zaskoczenie, nagle idę na zabieg z przyjemnością !!
  • "Chodzimy cała rodziną jesteśmy mocno zadowoleni z jakości i obsługi. Polecam"
  • Zdecydowanie polecam !!! Pełen profesjonalizm !!! Zarówno wiedza lekarska, innowacyjne rozwiązania, sprzęt oraz podejście do pacjenta!!! Pacjent czuje się wręcz dopieszczony. Polecam Dużym i Małym!! My leczymy się, konsultujemy całą rodziną i wszyscy jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Dziękujemy :)
  • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!
  • Prawdziwi specjaliści, nowoczesne i sterylne gabinety. Polecam!

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się, aby uzgodnić szczegóły

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Podaj swój numer telefonu - oddzwonimy, aby umówić Cię na wizytę.